Dołącz do nas!

Dołącz do nas!

Nasz chór to nie tylko grupa znajomych. To grono przyjaciół, to rodzina, w której dzielimy się naszą radością ze śpiewania, w której zdobywamy szczyty naszych możliwości i spełniamy marzenia – o estradowym śpiewaniu, ekscytujących podróżowach, a nawet o tym co niewyobrażalnie piękne, a przychodzące nieoczekiwanie. Każdy z nas pewnego dnia pojawił się na przesłuchaniu i swojej pierwszej próbie niepewny tego, czy podoła. Jednak cierpliwość i entuzjazm naszej drogiej dyrygentki, a także pełne uśmiechu twarze chórzystów sprawiły, że udało nam się przemóc strach i skrępowanie – a później było już tylko lepiej i lepiej! Dla nas, którzy kochamy muzykę ponad wszystko, żadne wyzwanie niestraszne!

Co śpiewamy?

Jeżeli znalazłeś się na tej stronie, to znaczy, że w twojej duszy gra muzyka, a serce rwie się do ludzi, którzy podzielają twoją pasję. Wielu osobom chór kojarzy się tylko z muzyką poważną i typowo kościelnymi utworami. Jednak wystarczy wpaść na jedną z naszych prób, aby przekonać się, drogi kandydacie, że to mylne wrażenie. Bo choć muzyka sakralna jest tym, w czym Bielski Chór Kameralny odnajduje się najlepiej, to w naszym repertuarze znajdują się także różne utwory rozrywkowe. Kilka naszych ostatnich hitów to chociażby Yesterday zespołu The Beatles, Man in the mirror Michaela Jacksona czy What a wonderful world z repertuaru Louisa Armstronga. Tak więc jakąkolwiek muzykę preferujesz, u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Gdzie nas spotkać?

Skoro już zdecydowałeś się do nas dołączyć, zapraszamy cię na pierwszą próbę! Podczas niej będziesz mógł zobaczyć, jak ćwiczymy, a także porozmawiać z chórzystami i z dyrygentką, która chętnie posłucha twojego śpiewu. Spotykamy się w każdy poniedziałek i w każdą środę o godzinie 17:00 w budynku Bielskiego Centrum Kultury ul. Słowackiego 27 Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego:

Dyrygent Beata Borowska: +48 504 838 800
Prezes Asia Szuta: +48 694 709 860